Bilgi ve tecrübelerimizle iç süreçlerinizi beraber değerlendiriyor; yol haritası çıkarıyoruz. CRM projeleriniz için kullanıcı, sistem yöneticisi ve teknik personel eğitimlerini beraber planlıyoruz.

İletişim

+90 212 483 7318

+90 549 149 29 01

info@zenobilisim.com

YTÜ, Davutpaşa Kampüsü - Teknopark C1-109

5307 Summerhill Manor Lane - TX77494 Houston, Texas

Çözümlerimiz Nelerdir?

Microsoft Dynamics 365

Microsoft Dynamics 365

Uzman ekibimizin rehberliğinde Microsoft Dynamics 365'in ERP + CRM ihtiyaçlarınızı öğrenin. Microsoft Dynamics 365 çözümlerimiz ile Dynamics 365 (ERP ve CRM), Office 365, PowerBI ve Azure hizmetleri gibi Microsoft Bulut Çözümlerine dayalı yeni nesil iş uygulamalarıdır.

Microsoft Power Platform

Power Platform

Microsoft Power Platform, çok fazla teknik bilgi birikimine ihtiyaç duymadan kurum içinde süreçleri ve iş akışlarını otomatikleştirmenize ve bağlantı ve iletişimleri iyileştirmenize olanak tanıyan low code veya no code araçlar kümesidir.

Microsoft 365

Microsoft 365

Office 365’in adı artık Microsoft 365 olarak değişiyor. Office, Word, Excel, PowerPoint, Skype, Outlook, OneNote ve OneDrive uygulamaları buluttan güç alan yeni yapay zekâ yetenekleri, zengin içerik ve şablonlarla donatıldı. Microsoft 365 lisans tedarik ve iş uygulamaları ile entegrasyon hizmetleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Microsoft Azure

Microsoft Azure

Microsoft Azure işletmelerin daha hızlı hareket etmesine, ellerindeki kaynaklarla daha fazlasını yapmasına ve tasarruf etmesine olanak sağlayan açık, esnek ve kurumsal bir bulut platformudur. ZENO olarak, kurumları bulut teknolojisiyle buluşturarak, iş süreçlerini hızlandırmaya ve teknoloji yatırımlarını en verimli şekilde hayata geçirmelerine yardımcı oluyoruz.

Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz

Tıkla Ara
× Bize ulaşın