Bilgi ve tecrübelerimizle iç süreçlerinizi beraber değerlendiriyor; yol haritası çıkarıyoruz. CRM projeleriniz için kullanıcı, sistem yöneticisi ve teknik personel eğitimlerini beraber planlıyoruz.

İletişim

+90 212 483 7318

+90 554 750 46 77

info@zenobilisim.com

YTÜ, Davutpaşa Kampüsü - Teknopark C1-109

5307 Summerhill Manor Lane - TX77494 Houston, Texas

Power Plartform Nedir?

Microsoft Power Platform, çok fazla teknik bilgi birikimine ihtiyaç duymadan kurum içinde süreçleri ve iş akışlarını otomatikleştirmenize ve bağlantı ve iletişimleri iyileştirmenize olanak tanıyan low code veya no code araçlar kümesidir.  Platform dahilinde sunulan Power BI, Power Apps, Power Automate ve Power Virtual Agent ile, şirketlerin iş süreçlerini analiz etmesine ve gerçek zamanlı iş performansını görselleştirilmesi, hızlı ve kolay bir şekilde özel uygulamalar oluşturması, iş akışlarını otomatikleştirme ve AI yeteneklerini entegre etme olanağı sağlamaktadır.

Microsoft Power Platform

Power Platform, geçmişte geliştirilen standart uygulamalar ile pahalı ve zaman alan özelleştirmeler arasında sıklıkla gördüğümüz boşluğu dolduruyor. Nispeten az teknik bilgiye sahip kullanıcılar, Power Platform’u kullanarak uygulamalar oluşturabilir, verileri analiz edebilir ve süreçleri kendileri kolayca otomatikleştirebilir. Yeniliklere, esnek ve değişken ihtiyaçlara, pazar taleplerine hızlı yanıt verebilmek ve adapte olabilmek, raporlama ve yazılım gerektiren ihtiyaçlarda IT departmanlarına olan bağımlılığı azaltmak için Microsoft Power Platform kurumlara benzersiz ve sınırsız bir altyapı sunuyor.

Power Apps

Power Apps

Power Apps, görevleri ve işlemleri otomatikleştirmek için kendi uygulamalarınızı kolayca geliştirmenize olanak tanıyan bir uygulamadır.

Power Automate

Power Automate

Power Automate, kullanıcılarının uygulamalar ve hizmetler arasında zaman alıcı iş görevlerini ve süreçlerini otomatikleştiren, iş akışını pratik ve basit hale getiren bulut tabanlı bir hizmettir.

Power BI

Power BI

Power BI, Microsoft tarafından sunulan bir iş analizi hizmetidir. Kullanıcıların kendi raporlarını ve gösterge tablolarını oluşturmaları için etkileşimli görselleştirmeler ve iş zekası yetenekleri sağlar.

EnglishTurkish
Tıkla Ara