Bilgi ve tecrübelerimizle iç süreçlerinizi beraber değerlendiriyor; yol haritası çıkarıyoruz. CRM projeleriniz için kullanıcı, sistem yöneticisi ve teknik personel eğitimlerini beraber planlıyoruz.

İletişim

+90 212 483 7318

+90 554 750 46 77

info@zenobilisim.com

YTÜ, Davutpaşa Kampüsü - Teknopark C1-109

5307 Summerhill Manor Lane - TX77494 Houston, Texas

Power Automate Nedir?

İş kolu kullanıcılarının uygulamalar ve hizmetler arasında zaman alıcı iş görevlerini ve süreçlerini otomatikleştiren iş akışları oluşturmalarını pratik ve basit hale getiren bulut tabanlı bir hizmettir. Power Automate; Power Apps, Microsoft Dataverse, Dynamics 365 ve Office 365 uygulamasını içeren güçlü ve uyarlanabilir bir iş uygulama platformunun parçasıdır.

Microsoft Power Automate (önceden Microsoft Flow), tekrarlayan görevleri otomatikleştirmek için uygulamaları ve hizmetleri bağlamanıza olanak tanıyan akıllı bir iş akışı uygulamasıdır. Power Apps’in parçası olarak, Microsoft Power Automate ile uygulamalarınıza süreç otomasyonu ekleme becerisi de edinir ve akış adı verilen sürükle ve bırak otomatik iş akışlarını kullanarak uygulama oluşturmayı basitleştirirsiniz.

power automate

Avantajları Nelerdir?

İş süreçlerinizde otomatik iş akışları kurgulayarak, diğer sistemlerde ve hizmetlerde olaylar meydana geldiğinde veya belirli bir zamanda çalışacak şekilde programlandığında çalışacak şekilde tetiklenebilir.

Power Automate’de oluşturulan iş süreci akışları ile kullanıcılara rehberlik sağlayın ve çok aşamalı iş süreci akışlarıyla veri tutarlılığını sağlayın. Örneğin, uygulamanız herkesin müşteri hizmetleri taleplerini ele almak için aynı adımları tamamlamasını veya sipariş göndermeden önce onay gerektirebilir; böylece hatalar azaltılır, katılım sağlama hızlandırılır ve üretkenlik artırılır.

Power Automate

Uygulama, kullanıma hazır olarak 100’den fazla veri kaynağına (sürekli olarak yenileri eklenmektedir) bağlanır. Veri kaynakları ve hizmetler için bazı örnekler şunlardır: Microsoft ve üçüncü taraflarca sağlanan Microsoft 365, Twitter, SharePoint, OneDrive, Dropbox, SQL Server gibi 100’den fazla standart hizmete bağlanabilirsiniz. Ayrıca Salesforce ve Microsoft Dataverse gibi premium hizmetlere de bağlanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Tıkla Ara
× Bize ulaşın