Bilgi ve tecrübelerimizle iç süreçlerinizi beraber değerlendiriyor; yol haritası çıkarıyoruz. CRM projeleriniz için kullanıcı, sistem yöneticisi ve teknik personel eğitimlerini beraber planlıyoruz.

İletişim

+90 212 483 7318

+90 554 750 46 77

info@zenobilisim.com

YTÜ, Davutpaşa Kampüsü - Teknopark C1-109

5307 Summerhill Manor Lane - TX77494 Houston, Texas

Sertifikasyon ve Eğitim Çözümlerimiz

Eğitim kurumlarının dijital dönüşümü için “ZENO Eğitim ve Sertifikasyon Portali” çözümü hizmete açılmıştır. Microsoft teknolojileri ile herhangi bir kurulum yapmaya gerek kalmadan web ve mobilden doğrudan portalinize erişebilirsiniz. DEMO talebi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Modüllerimiz

Müşteri Modülü

Bireysel ve Kurumsal müşterileriniz ve kontaklarınızla yaptığınız tüm etkileşimleri takip edebilirsiniz. Müşteri kartına baktığınızda geçmişe dönük tüm hareketleri anında izleyebilirsiniz.

Müşteri adaylarınızı girerek yapacağınız aktiviteleri planlayabilir ve sonuçlarını takip edebilirsiniz.

Satış Modülü

Eğitimler, hizmetler ve ürünlerinizle ilgili satış ve pazarlama faaliyetlerinizi takip edebilirsiniz.

Süresi dolmaya yaklaşan sertifikalar için bilgilendirmeler alarak bunları hazır dashboardlardan takip edebilirsiniz. Bu sertifikalar için yeni bir satış fırsatı oluşur. Bu fırsatları izlemeye alarak müşterilerinize teklif hazırlayıp PDF olarak iletebilirsiniz. Sonuçlanan teklifler için yeni bir eğitim planı yapabilirsiniz.

Müşteri adaylarınız için de benzer satış faaliyetlerini yürüterek müşterileriniz için fırsat ve teklifler hazırlayabilirsiniz.

Satış modülü ile geçmişte gerçekleştirilen tüm satış aktivitelerini müşteri bazında görebilirsiniz. Geleceğe yönelik satış tahminleri yapabilir ve şirketinizin büyümesini takip edebilirsiniz.

Etkileşimde olduğunuz müşteri adaylarını, haritada üzerinde görebileceğiniz adres ve konum bilgilerini, kontak isimlerini ve irtibat telefon numaralarını, mail adreslerini çok pratik ve hızlı bir şekilde aynı zamanda mobil uygulamalar ile dilediğiniz her yerden sisteme girebilirsiniz.

Müşteri adayları ile yapmış olduğunuz tüm iletişimler müşteri altında kaydedilir. Bu süreç kurumsal şirket hafızasının oluşturulmasında ilk adımdır. Oluşturulan potansiyel ve mevcut müşteriler ile kişilerden bağımsız olarak bilgi birikimi oluşturulur

Pazarlama faaliyetleri kapsamında müşterilerinize toplu e-mailler gönderebilirsiniz. Planlanan yeni eğitimler, hizmetleriniz ve ürünlerinizle ilgili bilgilendirme yapabilirsiniz. Hedef kitle belirleyerek sadece belli kriterleri sağlayan müşterinizle irtibata geçerek bu müşterilere özel eğitim planları yapabilirsiniz.

Eğitim Modülü

Eğitim modülünde Eğitmenler, Eğitimler, Konular, Materyaller gibi eğitim planlamasında gerekecek tüm tanımlarınızı yapılabilirsiniz.

Eğitmenlerin uygunluk takvimini izleyebilir, eğitimde kullanılacak materyallerin planlanmasını yapabilirsiniz.

Eğitim Planlamaları oluşturabilirsiniz. Belirlenen tarihte belirli bir kurumsal müşteri için eğitim planı yapabileceğiniz gibi eğitimin önşartlarını sağlayan katılımcılar için serbest katılımcılı eğitim planları da yapabilirsiniz. Web sitenizden, telefondan ve görüşmelerden aldığınız eğitim başvurularını eğitim katılımcılarına ekleyebilirsiniz.

Eğitime katılan her kursiyerin katılım yoklamasını takip edebilirsiniz. Eğitim sonunda sınav gerektiren bir eğitim ise kursiyerler için sınav başvurusu hazırlanır. Teorik ve pratik sınavlardan başarılı olan kursiyerler için sertifika veya katılım belgesi hazırlanır.

Gerçekleştirilen eğitimle ilgili talep, öneri, memnuniyet ve geri dönüşleri sistemden hızlı ve basit şekilde takibini yapabilirsiniz.

Eğitim ve Sertifikasyon Portali

Finans Modülü

Müşterilerinize kesilen faturaları girebilir ve ödemeleri takip edebilirsiniz. Müşterilerinizin ödenmiş ve bekleyen ödemelerini takip ederek vadesi gelen ödemeler için hatırlatma mailleri alabilirsiniz.

Aktivite & Etkinlik Modülü

Müşterilerinizle gerçekleştirdiğiniz email, telefon, toplantı gibi aktiviteleri kayıt altına alabilirsiniz. Bu sayede oluşacak olan kurumsal hafıza ile her müşterinizle geçmişte yapılan tüm etkileşimler kayıt altına alınır.

Seminer, fuar, bilgilendirme eğitimlerinizi girerek katılımcıları takip edebilirsiniz.

İş Zekası Modülü

Sertifika süreleri dolmak üzere olan müşteriniz için size ve müşterilerinize bilgilendirme mailleri gönderilir. Eğitim ve Sertifikasyon Portalı içinde yeni güncelleme sertifikaları için fırsat kayıtları oluşturularak günlük dashboardlardan takip etmeniz sağlanır. 

Müşterilerinizin risk grubuna ve çalışan sayısına göre eksik sertifikaları size ve müşterilerinize bildirilir. Bu bilgilendirme ile portalde açılan yeni fırsatlarla müşterilerinize teklif hazırlayabilirsiniz.

Sınavlarda başarısız olan kursiyerler için sınav hatırlatmaları gönderilir.

Ve daha bir çok iş zekası akışı Microsoft’un sunduğu geliştirme yöntemleri ile hızlı bir şekilde hazırlanır.

Eğitim ve Sertifikasyon Portali

Dashboard ve Raporlama Modülü

Satış, Eğitim ve Finans modüllerindeki her veriyi takip edebileceğiniz dashboardlar ve raporlara web ve mobilden kolayca ulaşabilir ve kurumunuzun tüm faaliyetlerini takip edebilirsiniz.

Office 365 geçişi

Microsoft’un Gold Partner’ı olan ZENO Bilişim, kurumuzun Office 365 geçişinde gereken danışmanlık, destek ve yönlendirme hizmetini sizlere sağlar. Böylece tüm Microsoft ailesi ürünleri birbirleriyle entegre şekilde kullanabilirsiniz.

Modern Web Sitesi

Dilerseniz web sitenizi de ziyaretçilerle interaktif etkileşim kuracak şekilde yeniden dizayn ediyoruz. Ürünleriniz ve hizmetlerinizle ilgili talepler toplayıp “Eğitim ve Sertifikasyon Portalı”na gönderiyoruz.

Erişim

“Eğitim ve Sertifikasyon Portalı”nıza web ve mobilden 7/24 kesintisiz olarak erişebilirsiniz.

Demo talepleri ve detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Tıkla Ara
× Bize ulaşın