Bilgi ve tecrübelerimizle iç süreçlerinizi beraber değerlendiriyor; yol haritası çıkarıyoruz. CRM projeleriniz için kullanıcı, sistem yöneticisi ve teknik personel eğitimlerini beraber planlıyoruz.

İletişim

+90 212 483 7318

+90 554 750 46 77

info@zenobilisim.com

YTÜ, Davutpaşa Kampüsü - Teknopark C1-109

5307 Summerhill Manor Lane - TX77494 Houston, Texas

Power Apps Nedir?

Power Apps, görevleri ve işlemleri otomatikleştirmek için uygulamalarınızı kolayca geliştirmenize olanak tanıyan bir uygulamadır. Low-code özelliği sayesinde Power Apps uygulamaları birçok kişi tarafından kolaylıkla kullanılabilir. Power Apps, sağladığı sürükle ve bırak arayüzü sayesinde herkesin kendi uygulamalarını oluşturmasına izin verir. Şirketinizin dijital dönüşüm yolculuğunda sektörünüze özel uygulamalar geliştirme çözümü sunan Power Apps, manuel iş akışlarınızı otomatikleştirmenize olanak sunmaktadır.

 

power apps

Power Apps ile manuel işleyen iş süreçlerini dijital süreçlere dönüştürebilir,  esnek ve değiştirilebilir iş akışları kurgulayabilirsiniz. Üstelik, Power Apps ile oluşturulan uygulamalarınızı bilgisayar, telefon ve tablet cihazlarınızdan eş zamanlı çalıştırılabilirsiniz.

Power Apps sayesinde IT ekipleri üzerindeki baskı azalır, yazılım maliyetleri düşer ve zamandan kazanırsınız. 

Dynamics 365 ve Office 365 gibi iş uygulamalarınıza bağlanabilir ve bu uygulamalardan gelen verileri görüntüleyebilirsiniz.

Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

EnglishTurkish
Tıkla Ara