Bilgi ve tecrübelerimizle iç süreçlerinizi beraber değerlendiriyor; yol haritası çıkarıyoruz. CRM projeleriniz için kullanıcı, sistem yöneticisi ve teknik personel eğitimlerini beraber planlıyoruz.

İletişim

+90 212 483 7318

+90 554 750 46 77

info@zenobilisim.com

YTÜ, Davutpaşa Kampüsü - Teknopark C1-109

5307 Summerhill Manor Lane - TX77494 Houston, Texas

Microsoft Dynamics 365, Dynamics 365 (ERP ve CRM), Office 365, PowerBI ve Azure hizmetleri gibi Microsoft Bulut Çözümlerine dayalı yeni nesil iş uygulamalarıdır.

Microsoft, yeni akıllı bulut platformuyla iş yapma biçimini yeniliyor ve size en iyi ERP ve CRM sistemlerini, seçtiğiniz ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirdiğiniz uygulamalar biçiminde bir araya getiriyor.

Uzman ekibimizin rehberliğinde Microsoft Dynamics 365’in ERP + CRM ihtiyaçlarınızı öğrenin.

Microsoft Dynamics 365

Microsoft Dynamics 365, güçlü Microsoft altyapısı ile ERP ve CRM uygulamalarını kurumlara sunan, Microsoft Flow, Microsoft PowerApps, Power BI raporlama işlevlerini basitleştirilmiş, birleştirilmiş tek bir pakette bir araya getiren yeni, bulut tabanlı bir kurumsal yazılım platformudur. Aynı zamanda Dynamics 365 hizmeti, Microsoft’un Office bulut hizmetiyle ortak bir veri modeli kullanarak Office 365 ile entegre çalışmaktadır. Dynamics 365, tüm işinizi yürütmenize, tahmin ve yapay zekaya dayalı öngörüler aracılığıyla daha iyi sonuçlar elde etmenize yardımcı olan bir dizi akıllı iş uygulamasıdır.

Microsoft Dynamics 365, kuruluşların süreçlere ve/veya rollere dayalı olarak modüller olarak kullanmaları ve ihtiyaç duydukları şeyi, ihtiyaç duydukları anda kullanmaları için Bulutta sunulan eksiksiz bir çözüm teklifidir.

Microsoft Dynamics 365

MİCROSOFT OFFİCE 365 + DYNAMİCS 365’İN GÜCÜ

Office 365 ve Microsoft Dynamics 365‘in ortak bir veritabanı vardır: Microsoft’un Dataverse’i. Microsoft 365‘in gücünü kendi avantajınıza kullanın. Microsoft Dynamics 365, Office 365 paketiyle tamamen entegredir. Microsoft Teams’in en önemli Microsoft Dynamics 365 servis talepleri üzerinde işbirliği yapın. Dosyalarınızı doğrudan Microsoft Dynamics 365’ten SharePoint’te yönetin.Microsoft

Güçlü bir entegre otomasyon motoru olan Power Automate’i kullanın. 

Süreçlerinizi hızla otomatikleştirin. İster yeni bir müşteri adayınız olduğunda veya bir onay sürecini uyguladığınızda Microsoft Teams’deki uyarılar olsun, Microsoft Power Automate, kuruluşunuza göre özelleştirilebilen işlemler oluşturmanıza olanak tanır.

Microsoft Power Apps aracıyla Microsoft Dynamics 365 yazılımınızı kolayca özelleştirebilirsiniz.

Süreçleri modernize etmek ve karmaşık zorlukların üstesinden gelmek için hızla “kodsuz” uygulamalar, özelleştirmeler ve otomasyonlar oluşturarak kuruluşunuzun çevikliğini artırın

Süreçler boyunca uygulamalarınızın kullanıcılarına rehberlik edin. 

Kullanıcıları doğru yola koyun ve çok adımlı iş süreci akışlarıyla girilen her yerde veri tutarlılığını sağlayın.

Tıkla Ara
× Bize ulaşın