Bilgi ve tecrübelerimizle iç süreçlerinizi beraber değerlendiriyor; yol haritası çıkarıyoruz. CRM projeleriniz için kullanıcı, sistem yöneticisi ve teknik personel eğitimlerini beraber planlıyoruz.

İletişim

+90 212 483 7318

+90 554 750 46 77

info@zenobilisim.com

YTÜ, Davutpaşa Kampüsü - Teknopark C1-109

5307 Summerhill Manor Lane - TX77494 Houston, Texas

ZENO BİLİŞİM

Zeno Bilişim, uzun süredir yurtiçinde ve yurtdışında başarılı CRM projelerine imza atan bir ekip tarafından kurulmuştur.
Zeno Bilişim olarak sizler için yenilikçi iş çözümleri sunuyoruz.

“Bilgi ve tecrübelerimizle iç süreçlerinizi beraber değerlendiriyor; yol haritası çıkarıyoruz. CRM projeleriniz için kullanıcı, sistem yöneticisi ve teknik personel eğitimlerini beraber planlıyoruz.”

Neden Zeno Bilişim?

Zeno Bilişim olarak bilgi ve tecrübelerimizle iç süreçlerinizi beraber değerlendiriyor; yol haritası çıkarıyoruz. CRM projeleriniz için kullanıcı, sistem yöneticisi ve teknik personel eğitimlerini beraber planlıyoruz.

Sahip olduğumuz bilgi ve tecrübe sayesinde her sektörden şirketlere, verim artışı, maliyet tasarrufu ve rekabet avantajı sağlayan, değer yaratan CRM çözümleri geliştirmekteyiz.

Birçok alanda teknik uzmanlığı bulunan ZENO, özellikle CRM alanında faaliyet göstermekte olup, iş zekasi, ERP uygulamaları ve mobil yazılım alanlarında iş ortakları ile beraber çalışmaktadır. Başarımızın altında, yıllardır hiç azalmadan her projemize aktardığımız işimize olan tutku ve heyecanımız, özverimiz ve kattığımız somut katma değer yatmaktadır.

Gelişen ve değişen ihtiyaçlarınız için esnek, güvenilir, hızlı, tutarlı, kritik sorunlarınıza odaklanmış ve düşük maliyetli çözümler sunmaktayız.

Tarihçe

2013
ZENO, 2013 yılında İstanbul'da kuruldu. İlk ofisini Avcılar'da açan ZENO, ilk yılı içerisinde sigorta ve havacılık sektörlerinde projeler gerçekleştirdi.
2014
Kadıköy’de faaliyetine devam ederken, Ericsson Türkiye ile yaptığı işbirliğiyle Telekomünikasyon alanında yeni bir ürünle çalışmalarına devam etti. Vodafone ile CRM projesine gerçekleştirdi.
2015
Telekom alanında yaptığı çalışmalara sadakat yönetimi çözümlerini ekledi. Bu çözümler ile İnci Akü, CarrefourSA, Gratis gibi firmalarla da proje yapma imkanı buldu.
2016
Irak, Ürdün ve Filistin'de projelere imza attı. Bu bölgedeki Ericsson ofisleri ile iş ortaklıkları imzaladı. Türkiye'de ise tekstil sektöründe dikey çözüm geliştirmesine başladı.
2017
Latin Amerika'da Peru ve Kolombiya'da projelere imza attı. Bu projelerle ekibini daha da güçlendiren ZENO, AR-GE yatırımlarına başladı.
2018
ZENO, Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark'a kabul edildi. İpekyol, Yargıcı ile projeler gerçekleştirirken, Türkiye'nin en büyük tekstil aracı kurumlarından Spring ile yaptığı projeyi canlıya aldı.
2019
Proje ve AR-GE çalışmalarına hız verdi. Gelişme sonrası ekibini daha da büyüterek ZENO, Amerika'da da ilk ofisini açtı.
2020
Tübitak ile başarılı bir proje gerçekleştiren ZENO, AR-GE alanında yurtdışında ITEA, Celtic, Eurostars gruplarında da faaliyet göstermektedir. FlowCAT, Sensor uygulamaları geliştirilip, kullanıcıların beğenisine sunulmuştur.

Uzmanlık Alanlarımız

ZENO, Microsoft Dynamics CRM alanında uzun süredir hizmet üreten ekibi ile size ihtiyaç duyduğunuz desteği sağlamaktadır.

 • CRM Yönetim Danışmanlığı
 • Kullanıcı Eğitimleri
 • Teknik Eğitim
 • Proje Uyarlama ve Geliştirme
 • Raporlama
 • Proje Yönetimi
 • Bakım ve Destek Hizmetleri
+
Aktif Müşteri
+
Tamamlanan Proje
+
Takım Eğitimi
+
Yıllık Tecrübe

Kalite POLİTİKAMIZ

 

Müşterilerimizin isteklerini dinliyor, analiz ediyor ve en iyi hizmeti verebilmek adına bütün gücümüzle çalışıyoruz. Bu süreçte kalite politikamızdan asla ödün vermiyoruz.

 • Müşteri memnuniyeti
 • Müşterilerin istek ve gereksinimlerine odaklanmak
 • Müşteri ihtiyaçlarına en yeni teknolojilerle çözüm sağlamak
 • Değişen ihtiyaçlara uygun esnek sistemlerin geliştirilmesi
 • Söz verilen tarihte projelerin teslimi
 • Müşteri bütçesini aşmamak
 • Destek gerektiren durumlarda çözüm odaklı yaklaşım
 • İş ortaklarımız ile birlikte büyümenin sürdürülmesi

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

EnglishTurkish
Tıkla Ara