Bilgi ve tecrübelerimizle iç süreçlerinizi beraber değerlendiriyor; yol haritası çıkarıyoruz. CRM projeleriniz için kullanıcı, sistem yöneticisi ve teknik personel eğitimlerini beraber planlıyoruz.

İletişim

+90 212 483 7318

+90 554 750 46 77

info@zenobilisim.com

YTÜ, Davutpaşa Kampüsü - Teknopark C1-109

5307 Summerhill Manor Lane - TX77494 Houston, Texas

CRM Hizmetleri

ZENO, CRM Hizmetleri projelerinizin her aşamasında iş ihtiyaçlarınıza uygun olarak CRM hizmeti, CRM projelerinin ön analizi ve yol haritasının belirlenmesi, projelerin gerçekleştirilmesi, yaygınlaştırılması için gereken proaktif keşif, planlama ve eğitimler, çözümün uyarlanması, kullanıcı adaptasyonu, servis ve kullanıcı destek hizmetlerine kadar her aşamada şirketlere rehberlik etmektedir.

Şirketimiz, CRM projelerinizde zamanı verimli bir şekilde kullanarak, uygun donanım, yazılım ve lisans yatırımlarınız ile şirketinizin kaynaklarını boşa tüketmeden, kısa sürede pozitif geri dönüşleri somut olarak ölçebileceğiniz sistemler kurmaktadır.

CRM Hizmetleri

Sunduğumuz CRM Hizmetleri

CRM UYARLAMA VE GELİŞTİRME

Zeno, sektörel proje uyarlama deneyimi kazanmış tecrübeli ekibi ile CRM projelerinizin analiz safhasından hayata geçene kadar tüm süreçlerinde yer alarak anahtar teslim projeler sunmaktadır.

CRM EĞİTİM HİZMETLERİ

CRM eğitimlerimizde kullanıcılar eğitmen ile birlikte gerçek senaryolarla çalışmaktadır. Eğitime katılan kullanıcılar bu eğitimler ardından CRM sistemini daha verimli kullanmaya başlamasını sağlamaktadır. 

CRM YÖNETİM DANIŞMANLIĞI

CRM projenizin gelişimi için doğru kararlar almanıza, uygun yol haritaları belirlemenize, finansal ve stratejik yönetim planlaması yaparak hedeflerinizi gerçekleştirmenize katkıda bulunuyoruz.

CRM DESTEK HİZMETLERİ

SLA (Service Level Agreement-Servis Anlaşması) kapsamında; performans, yedekleme, sistem geri dönüş, güncelleme paketlerinin kurulması, versiyon geçişleri, sistemde oluşan sorunların tespiti, hataların çözümü ve güvenlik hizmetleri vermekteyiz.

Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

EnglishTurkish
Tıkla Ara