Bilgi ve tecrübelerimizle iç süreçlerinizi beraber değerlendiriyor; yol haritası çıkarıyoruz. CRM projeleriniz için kullanıcı, sistem yöneticisi ve teknik personel eğitimlerini beraber planlıyoruz.

İletişim

+90 212 483 7318

+90 554 750 46 77

info@zenobilisim.com

YTÜ, Davutpaşa Kampüsü - Teknopark C1-109

5307 Summerhill Manor Lane - TX77494 Houston, Texas

Microsoft Power BI, Microsoft tarafından sunulan bir iş analizi hizmetidir. Kullanıcıların kendi raporlarını ve gösterge tablolarını oluşturmaları için etkileşimli görselleştirmeler ve iş zekası yetenekleri sağlar, tüm verilerinizi tek bir yerde görselleştirmek ve analiz etmeyi sağlar.

Power BI

Birbirinden bağımsız veri kaynaklarını tutarlı, görsel olarak sürükleyici ve etkileşimli öngörülere dönüştürmenizi sağlamak için birlikte çalışan yazılım hizmetlerinden, uygulamalardan ve bağlayıcılardan oluşan bir koleksiyondur. Verileriniz bir Excel elektronik tablosu veya bulut tabanlı ve şirket içi hibrit veri ambarları koleksiyonu olabilir. Veri kaynaklarınıza kolayca bağlanmanızı, önemli noktaları görselleştirmenizi ve keşfetmenizi, bunu herkesle veya istediğiniz kişilerle paylaşmanızı sağlar.

Her cihazda görüntülenebilecek zengin dashboardlar ile hızlı cevaplar üretir. Herkesin kendi verilerine kolayca ulaşmasına, canlı panolar ve raporlar oluşturmasına ve herhangi bir zamanda etkileşimli görselleştirmeler aracılığıyla verileri keşfetmesine olanak tanıyan bir SaaS platformudur. Bir yandan Power BI hizmetindeki gerçek zamanlı bir panoda envanter ve üretim sürecini izlerken diğer yandan kendi ekibiniz için müşteri ilişkilerine yönelik istatistiklerle ilgili raporlar oluşturmak üzere Power BI Desktop’ı kullanabilirsiniz.

Microsoft Power BI’ın 8 önemli avantajı

  • Mevcut uygulamalarla sorunsuz bir şekilde bütünleşir
  • Zengin kişiselleştirilmiş panolar
  • Raporları güvenli bir şekilde yayınlayın
  • Bellek ve hız kısıtlaması yok
  • İş zekasını hızlı ve doğru bir şekilde çıkarmak
  • Dengeli basitlik ve performans
  • Gelişmiş Veri hizmetlerini destekler
  • Özel teknik destek gerekmez

Daha detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Tıkla Ara
× Bize ulaşın