Bilgi ve tecrübelerimizle iç süreçlerinizi beraber değerlendiriyor; yol haritası çıkarıyoruz. CRM projeleriniz için kullanıcı, sistem yöneticisi ve teknik personel eğitimlerini beraber planlıyoruz.

İletişim

+90 212 483 7318

+90 554 750 46 77

info@zenobilisim.com

YTÜ, Davutpaşa Kampüsü - Teknopark C1-109

5307 Summerhill Manor Lane - TX77494 Houston, Texas

Tedarik Zinciri Yönetimi Nedir?

Tedarik Zinciri Yönetimi (SCM), ürün tabanlı kurumların lojistikten ürün geliştirme ve üretime, SCM yazılımı ve sistemlerine kadar tüm unsurlarla ürün ve hizmet akışını daha iyi kontrol etmesine yardımcı olmaktadır. 

Tedarik zincirinizi dijital hale getirerek, görünürlüğü artırarak, planlamayı iyileştirerek ve varlık üretkenliğini en üst düzeye çıkararak kesintileri tahmin edip hızla müdahale edin.

Dynamics 365 ile tedarik zincirinizi geliştirin

Dynamics 365 Supply Chain Management ile SCM yazılımı çözümlerinin tüm avantajlarından yararlanın. Operasyonel verimliliği, ürün kalitesini ve karlılığı en üst düzeye çıkarırken tedarik zincirinde karşılaştığınız zorlukları çözmeye nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.

Ürün bilgileri yönetimi ile ürünlerin pazara sunma süresini hızlandırın ve teknik yönetim ile doğruluğu sağlayın.

Stok eksikliklerini ortadan kaldırmak için yapay zekayı kullanarak talebi tahmin edin ve gerçek zamanlıya yakın bir şekilde stok kararları alın.

Satış portallarını kullanarak ve satıcı kataloglarına bağlantı sağlayarak tedarik süreçlerini kolaylaştırın ve maliyet yönetimini iyileştirin.

Mevcut üretim  sistemlerinizle çalışırken Nesnelerin İnterneti (IoT) kullanara çevik üretim süreçleri oluşturun.

Stokları optimize ederek, operasyonları otomatikleştirerek ve verimliliği artırarak teslimat sürelerini hızlandırın.

Operasyonel mükemmelliği sürdürmek üzere otomatik döngü sayımlarıyla kesinti süresini azaltmak ve stok doğruluğunu artırmak için proaktif ekipman bakımları gerçekleştirin

Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

EnglishTurkish
Tıkla Ara