Bilgi ve tecrübelerimizle iç süreçlerinizi beraber değerlendiriyor; yol haritası çıkarıyoruz. CRM projeleriniz için kullanıcı, sistem yöneticisi ve teknik personel eğitimlerini beraber planlıyoruz.

İletişim

+90 212 483 7318

+90 554 750 46 77

info@zenobilisim.com

YTÜ, Davutpaşa Kampüsü - Teknopark C1-109

5307 Summerhill Manor Lane - TX77494 Houston, Texas

KURUMSAL TEKSTİL ÇÖZÜMLERİMİZ

Tekstil sektöründe başarılı ve zamanında yükleme yapabilmek için verinin takibinin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Maliyet aşamasından yükleme aşamasına kadar olan tüm süreçlerde tekstil çözümlerimizle kontrol sizde!

Tekstil Çözümleri
Ürün Yönetimi

ÜRÜN YÖNETİMİ

İyi bir ürün yönetimi için tasarımdan başlayıp yüklemeye kadar olan uçtan uca tüm sürecinizi sizin istediğiniz çerçevede biz yönetelim; siz de kaynaklarınızı daha farklı alanlara odaklayın. Doğru araç ve doğru süreç ile, zamanı ve maliyeti etkin yönetin!

MÜŞTERİ YÖNETİMİ

MÜŞTERİ YÖNETİMİ

Müşterilerinizi segmente etmek, siparişlerini yönetmek, etkin CP takibi yapabilmek Microsoft Gold Partner’ı ZENO ile artık çok daha kolay. Mutlu müşteriler, kazançlı işler için çözümlerimizi mutlaka inceleyin.

KALİTE KONTROL VE ÜRETİCİ

KALİTE KONTROL VE ÜRETİCİ YÖNETİMİ

Kalite kontrol modülümüzle hem ürünlerinizin üretildiği yeri hem de kalite standartlarının sizin belirlediğiniz kriterlere uygun olduğundan emin olun.   

Inline ve Final kontrollerinizi tablet üzerinden dijital ortamda yapabilir, sonuçlarını anında sisteme yansıtabilirsiniz.

Kalite süreçleri ile ilgili raporlar alabilir, hataların kök nedenlerine ulaşabilirsiniz.

CRITICAL PATH YÖNETİMİ

Hayatımızın her alanını etkileyen zaman ve süreç yönetimini otomatize ettik. Size sadece takip etmesi kaldı. Kullanıcı dostu ve kolay formatı ile CP modülümüzle tüm kritik aşamalarınız kayıt altında.

CRITICAL PATH
ÜRETİCİLER İÇİN PORTAL

ÜRETİCİLER İÇİN PORTAL

Üreticilerinizin veya atölyeleriniz ile sistemdeki sipariş, ürün bilgilerini paylaşabilir, süreçlere doğrudan katılımlarını sağlayabilirsiniz. Üretim öncesi süreçlerde yapılan gönderileri en etkin şekilde yönetebilir, üreticilerinizin kendi CP’lerini görmelerini sağlayabilirsiniz.

ONLINE SHOWROOM

ONLINE SHOWROOM

Ürünlerinizi dijital bir showroom üzerinde paylaşmak için “Online Showroom” doğru çözümdür. Online Showroom uygulamamız ile ürünlerinizi dijital bir ortamda paylaşmak çok kolay. Oluşturabileceğiniz dijital koleksiyonunuzu müşterilerinizle de kolaylıkla paylaşabilirsiniz.

Tekstil çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz

Tıkla Ara
× Bize ulaşın