Bilgi ve tecrübelerimizle iç süreçlerinizi beraber değerlendiriyor; yol haritası çıkarıyoruz. CRM projeleriniz için kullanıcı, sistem yöneticisi ve teknik personel eğitimlerini beraber planlıyoruz.

İletişim

+90 212 483 7318

+90 554 750 46 77

info@zenobilisim.com

YTÜ, Davutpaşa Kampüsü - Teknopark C1-109

5307 Summerhill Manor Lane - TX77494 Houston, Texas

Saha Servis Yönetimi Nedir?

Servis yönetimi yazılımı, mobil iş gücü yönetimini her açıdan kolaylaştırırken proaktif ve özenli müşteri desteği sağlamak için sahada çalışan personeli destekleyen modüldür.

Saha Servis yönetimi yazılımı, hizmet yaşam döngüsünü otomasyon, analizler ve bilgi yönetimi ile birleştirir. Sahada müşterilerinizle çalışan personeliniz varsa saha hizmeti çözümü, sahada faaliyet gösterme ile ilgili tüm işlemleri izlemek ve yönetmek için tümleşik bir sistem sağlayabilir.

Faaliyet gösterdiğiniz sektör veya ticari faaliyetlerinizden bağımsız olarak, saha yönetimi yazılımları bakım, kurulum, yerinde onarım, evde bakım, peyzaj ve temizlik ile ilgili saha operasyonlarını dönüştürebilir.

saha servis yönetimi
Çok yönlü kanal hizmeti sunun

Yapay zeka, canlı etkileşim ve self servis çözümler dahil olmak üzere tüm kanallarda sorunsuz deneyimler sunarak müşterilerde güven oluşturun.

Müşteri sorunlarını daha hızlı çözün

Müşteri destek süreçlerinizi sınıflandırmak, önceliklendirmek ve en uygun aracıyı atamak için yapay zeka kullanarak sorun çözüm sürecinizi hızlandırın, iyileştirin.

Servis talebi yönetimini iyileştirin

Müşteri bağlılığını artıran kişiselleştirilmiş deneyimler sunarak çalışan etkinliğini ve takımlar arası iş birliğini arttırın.

Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

EnglishTurkish
Tıkla Ara