Bilgi ve tecrübelerimizle iç süreçlerinizi beraber değerlendiriyor; yol haritası çıkarıyoruz. CRM projeleriniz için kullanıcı, sistem yöneticisi ve teknik personel eğitimlerini beraber planlıyoruz.

İletişim

+90 212 483 7318

+90 554 750 46 77

info@zenobilisim.com

YTÜ, Davutpaşa Kampüsü - Teknopark C1-109

5307 Summerhill Manor Lane - TX77494 Houston, Texas

Müşteri İlişkileri Yönetimi Nedir ?

Müşteri ilişkileri yönetimi kurumların müşteri adaylarını izlemekten satış verilerini yönetmeye kadar aday müşteriler ve müşterilerle ilgili etkinlikleri yönetmelerine yardımcı olan bir tür veri odaklı çözüm veya sistemdir.

Müşteri Hizmet Yönetimi, satış, pazarlama ve müşteri hizmetleri ya da saha hizmeti gibi servisle ilgili etkinlikleri destekleyen kapsamlı bir çözüm sağlar. Müşteri ilişkileri yönetimi çözümleri, bilgileri merkezi olarak depolar. Takımın üyeleri tek bir yerde bulunan verilerle, ihtiyaç duyduklarını, ihtiyaç duydukları anda görebilmektedir.

müşteri ilişkileri yönetimi

Satış ve pazarlama takımlarının düzenli kalmalarına, her müşteri adayının satış sürecinde nerede olduğunu anlamalarına ve her fırsat üzerinde hangi personelin çalışmış olduğunu inceleyebilirsiniz.

Güncel performanslarınızı takip ederek satış süreçlerinizi inceleyebilir, uygun çözümler üretebilirsiniz.

Müşteri adayları belirleme veya hangi müşterilerin izlenmesi gerektiğini tanımlamaya yardımcı olmak için yapay zeka en önemli konulara odaklanın.

Pazarlama, satış ve müşteri hizmetlerini kolaylaştırmanıza yardımcı olan görev otomasyonunu kullanarak satış teklifleri oluşturun, müşteri geri bildirimi toplayın, e-posta kampanyaları gönderin ve daha fazlasını yapın.

Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

EnglishTurkish
Tıkla Ara