Bilgi ve tecrübelerimizle iç süreçlerinizi beraber değerlendiriyor; yol haritası çıkarıyoruz. CRM projeleriniz için kullanıcı, sistem yöneticisi ve teknik personel eğitimlerini beraber planlıyoruz.

İletişim

+90 212 483 7318

+90 549 149 29 01

info@zenobilisim.com

YTÜ, Davutpaşa Kampüsü - Teknopark C1-109

5307 Summerhill Manor Lane - TX77494 Houston, Texas

Dış Kaynak Hizmetleri Nedir?

Dış kaynak (OutSource IT) bilişim teknolojileri destekli iş süreci, uygulama hizmeti ve altyapı çözümlerini etkin bir şekilde sunmak için şirketin kendi öz kaynakları dışında hizmet sağlayıcıların kullanılmasıdır. Hizmetlerimiz, kurumların harcamalarının ölçeklenebilir hale gelmesine yardımcı olurken, yazılım geliştirme ve bakım süreçlerinin her zamankinden çok daha verimli olmasını sağlıyor.

 

Dış kaynak

Dış Kaynak Çözümlerimiz

Kurumların sürekli veya dönemsel olarak büyüyen BT operasyonlarını karşılayabilecek hizmetleri kaynak olarak elde edebilmelerini sağlayan ZENO, onların daha çevik ve verimli yapılara dönüşmesini hedefler. Bu sayede ölçeklenebilir maliyetlere kavuşan kurumlarda hizmet kalitesi artarken, tasarruf kolaylaşır.

ZENO’nun bilgi ve deneyimi sadece uçtan uca çözümler tasarlamak değil, doğru insan kaynağının kullanılması da son derece önemlidir. Kurumların BT operasyonlarındaki ihtiyaçlarına yönelik uzman teknik ve fonksiyonel personeli ZENO güvencesiyle sağlanır.

Microsoft Gold Partner üyesi olan firmamız, güçlü referanslarıyla dikkat çeken kalifiye personeli, kurumlara belirlenen zaman dilimleri içerisinde çalışmaları amacıyla sağlar.

Proje bazlı veya sürekli çalışmalar için sağlanabilen personel, aynı zamanda hızla büyüyen kadroların getirdiği maliyet yükünün azaltılabilmesine ve ihtiyaçların ölçeklenebilmesine yardımcı olur. Anlaşma kapsamında kuruma belirli günler/saatler arasında hizmet verebilecek personelin sayısı da yine ZENO tarafından operasyonel gereklilikler göz önünde bulundurularak önerilebilir.

Dış kaynak

Dış Kaynak Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

Zaman Tasarrufu

Tüm bilişim teknolojileri süreçlerinde dış kaynak kullanımı, mevcut şirket kaynaklarınızı serbest bırakarak, işinizin destekleyici işlevleri yerine temel işlevlerine odaklanmanıza yardımcı olur.

Maliyet Tasarrufu

IT kullanımının en büyük ve en belirgin avantajlarından biri de daha düşük işçilik ve işletme maliyetleriyle, yüksek verimli iş ve operasyon süreçlerinin oluşmasına imkan tanır.

Uzmanlık

IT ile nitelikli kaynaklara erişim, dış kaynaklı görevlerin daha yüksek kalitede olmasını sağlayarak, işletmelerin doğru yetenekten en iyi fiyata yararlanabileceği anlamına gelir.

Esnek Personel

İşletmenizin operasyonel olarak fazladan personel ihtiyacı olursa, kaynak kullanımı, ihtiyacınız olduğunda ek kaynaklardan yararlanma ve bunları serbest bırakma fırsatı sunar.

Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Tıkla Ara
× Bize ulaşın