Bilgi ve tecrübelerimizle iç süreçlerinizi beraber değerlendiriyor; yol haritası çıkarıyoruz. CRM projeleriniz için kullanıcı, sistem yöneticisi ve teknik personel eğitimlerini beraber planlıyoruz.

İletişim

+90 212 483 7318

+90 554 750 46 77

info@zenobilisim.com

YTÜ, Davutpaşa Kampüsü - Teknopark C1-109

5307 Summerhill Manor Lane - TX77494 Houston, Texas

Satış Yönetimi Nedir?

Microsoft Dynamics 365 Satış Yönetimi ile satış süreçlerinizi hızlandırabilir ve satış performansınızı arttırabilirsiniz. Dynamics 365’in akıllı işlevleri ile birlikte Zeno olarak müşterileri potansiyelini daha iyi hesaplamanıza, stratejik müdahaleler planlamanıza ve uzun vadeli karlılıklarını en üst düzeye çıkarmak için müşterilerinizin ihtiyaçlarını tahmin etmenize olanak tanır.

Satış yönetimi

Satış sürecini kolaylaştıran araçlar ve akıllı otomasyon özellikleriyle müşterilerle etkileşim için daha fazla zaman kazanın.

Kullanmakta olduğunuz uygulama ve hizmetlere kolay şekilde bağlanabilir, özelleştirebilir ve geliştirebilirsiniz.

Dynamics 365’in satış süreci yönetimi yetenekleri sayesinde çalışanlarınız, müşteriler ve potansiyel müşterilerle ne zaman ve nasıl ilişki kuracaklarını takip edebilir. Satış süreçlerinin otomasyonu, satış departmanınızın temel görevlerine odaklanmasına yardımcı olmaktadır.

 

Satış ve pazarlama uyumu yoluyla maliyetlerinizi azaltın ve tahmine dayalı öngörülerle satış döngülerini kısaltın.

 

Kullanıcı dostu arayüz ve öneri mekanizmasıyla rutin görevleri en aza indirin.‍ Satış görevlileriniz için ilgili içeriği ve eğitimi akıllıca öneren modern satış desteği özellikleriyle kaynak araştırmak için daha az zaman harcayın. ‍İş döngüsünün her aşamasında profesyonel bir kullanıcı arayüzü ile eğitim sürelerini azaltın.

Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Tıkla Ara
× Bize ulaşın