Bilgi ve tecrübelerimizle iç süreçlerinizi beraber değerlendiriyor; yol haritası çıkarıyoruz. CRM projeleriniz için kullanıcı, sistem yöneticisi ve teknik personel eğitimlerini beraber planlıyoruz.

İletişim

+90 212 483 7318

+90 549 149 29 01

info@zenobilisim.com

YTÜ, Davutpaşa Kampüsü - Teknopark C1-109

5307 Summerhill Manor Lane - TX77494 Houston, Texas

Dijital dönüşüm, dijitalleşen dünyada işletmelerin en önemli stratejiler haline gelmiştir. Bilgi teknolojilerinin yoğun kullanımı ile iş süreçlerinin ve bilgilerin hızla, para ve zaman tasarrufu sağlayarak dijital (elektronik) ortama taşınmasıdır. Maliyet avantajı ve zaman kazandıran dijital dönüşümü seçen şirketler rekabette bir adım öne geçiyor. Günümüzde firmaların temel hedefi, satış ve dağıtım kanallarını en verimli şekilde yönetirken, kârlılığı da yüksek seviyede tutmaktır.

ZENO Dijital Dönüşüm çözümleri işletmenin ihtiyaçlarına uygun bir şekilde en uygun yazılımı kurgulamak, projelendirmek, danışmanlık yapmak ve destek hizmeti vermektir. 

Teknolojinin artan bir hızla geliştiği yeni dünyada şirketinizin de bu hıza ayak uydurması için size özel en iyi  Dijital Dönüşüm Hizmetleri programını sunuyoruz

Şirketinizi Geleceğe Hazırlamanın Tek Yolu: Dijital Dönüşüm

Dijital Dönüşüm Hizmetleri
Müşteri Deneyiminizi Arttıralım
Çalışanlarınızın Yetkinliğini Arttıralım
Altyapınızı Dönüştürelim
Süreçlerinizi Optimize Edelim

ZENO olarak bu kapsamda tüm müşterilerimiz için küresel dönüşümü ve yeni dünyayı yakından takip ediyor, dijital dönüşüm yolculuğunuzda sizlere rehberlik ediyoruz. Modüler, hızlı, güvenli, yönetim ve bakım maliyeti düşük yazılım çözümleri üretiyoruz.

İhtiyaç duyduğunuz uçtan uca tüm dijital dönüşüm süreçleri için yalnızca proje sırasında değil sonrasında da desteğimizi sunuyor ve yolculuğunuzda yanınızda olmayı sürdürüyoruz.

Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz. 

Tıkla Ara
× Bize ulaşın