Bilgi ve tecrübelerimizle iç süreçlerinizi beraber değerlendiriyor; yol haritası çıkarıyoruz. CRM projeleriniz için kullanıcı, sistem yöneticisi ve teknik personel eğitimlerini beraber planlıyoruz.

İletişim

+90 212 483 7318

+90 554 750 46 77

info@zenobilisim.com

YTÜ, Davutpaşa Kampüsü - Teknopark C1-109

5307 Summerhill Manor Lane - TX77494 Houston, Texas

Hizmetlerimiz

CRM Hizmetleri

Şirketimiz, CRM projelerinizde zamanı verimli bir şekilde kullanarak, uygun donanım, yazılım ve lisans yatırımlarınız ile şirketinizin kaynaklarını boşa tüketmeden, kısa sürede pozitif geri dönüşleri somut olarak ölçebileceğiniz sistemler kurmaktadır.

Dış Kaynak ( Outsource ) Hizmetleri

Dış kaynak hizmetlerimiz, kurumların harcamalarının ölçeklenebilir hale gelmesine yardımcı olurken, yazılım geliştirme ve bakım süreçlerinin her zamankinden çok daha verimli olmasını sağlamaktadır.

Çağrı Merkezi Yönetimi

ZENO Servis Yönetimi hizmetlerinin en önemli bileşenlerinden biri Çağrı Merkezi Yönetimi çözümleridir. Müşterilerden gelen sorun ve talepler kayıt altına alınarak çözüm sağlanana kadar tüm aşamalar takip edilebilir.

Dijital Dönüşüm Hizmetleri

ZENO Dijital Dönüşüm çözümleri işletmenin ihtiyaçlarına uygun bir şekilde en uygun yazılımı kurgulamak, projelendirmek, danışmanlık yapmak ve destek hizmeti vermektir.

Uygulama Geliştirme Hizmetleri

ZENO, .NET başta olmak üzere değişik platformlarda uygulama geliştirme ve farklı sistemlerdeki uygulamaların entegrasyonu ile ilgili her tür talep ve ihtiyaca yönelik uçtan uca çözüm sunar. - Uygulama Geliştirme Hizmetleri

Bulut Hizmetleri

ZENO olarak, kurumları bulut teknolojisiyle buluşturarak, iş süreçlerini hızlandırmaya ve teknoloji yatırımlarını en verimli şekilde hayata geçirmelerine yardımcı oluyoruz.

Satış Yönetimi

Microsoft Dynamics 365 Satış Yönetimi, müşterilerin potansiyelini daha iyi hesaplamanıza, stratejik müdahaleler planlamanıza ve uzun vadeli karlılıklarını en üst düzeye çıkarmak için müşterilerinizin ihtiyaçlarını tahmin etmenize olanak tanır.

hizmetlerimiz

Detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Tıkla Ara
× Bize ulaşın