Bilgi ve tecrübelerimizle iç süreçlerinizi beraber değerlendiriyor; yol haritası çıkarıyoruz. CRM projeleriniz için kullanıcı, sistem yöneticisi ve teknik personel eğitimlerini beraber planlıyoruz.

İletişim

+90 212 483 7318

+90 549 149 29 01

info@zenobilisim.com

YTÜ, Davutpaşa Kampüsü - Teknopark C1-109

5307 Summerhill Manor Lane - TX77494 Houston, Texas

ZENO’nun bulut hizmetleri arasında yer alan yönetilebilir hizmetler (managed services) sayesinde kurumlar; sunucu, ağ, veritabanı, güvenlik gibi konulardaki yönetim operasyonlarında çok daha avantajlıdır.

ZENO, Yönetilebilir Hizmetler (managed services) adı altında topladığı yönetim hizmetlerini bulut üzerinden sunarak, kurumların operasyonel süreçlerinde çok daha verimli hale gelmelerine olanak sağlar. 7/24 hizmet anlaşmalarıyla tüm süreçlerin mükemmel bir şekilde işlemesi, risklerin en aza indirilmesi ve kurumun her yönden kazançlı çıkması hedeflenir.

Bulut Hizmetleri

Bulut Hizmetleri Nedir?

Bulut Hizmetleri Nedir sorusunun cevabını özetleyecek olursak, işletmelerin daha hızlı hareket etmesine, ellerindeki kaynaklarla daha fazlasını yapmasına ve tasarruf etmesine olanak sağlayan açık, esnek ve kurumsal bir bulut platformudur. ZENO olarak, kurumları bulut teknolojisiyle buluşturarak, iş süreçlerini hızlandırmaya ve teknoloji yatırımlarını en verimli şekilde hayata geçirmelerine yardımcı oluyoruz. 

Güvenlik Yönetimi ile yetkisiz kişilerin erişimlerinin saptanması ve engellenmesi; güvenlik süreçlerinin işletilmesi, denetlenmesi, raporlanması ve uygulamalarda tespit edilen güvenlik açıklarının ortadan kaldırılması süreçleri yönetilir.

Bulut Hizmetlerinin Avantajları Nelerdir?

  • BT operasyonları buluta taşınır
  • Bulut ortamının özgürlükleri kuruma avantaj olarak geri döner
  • Maliyetler düşerken hizmet kalitesi artar
  • Kurum hizmetleri her zaman, her yerden erişilebilir hale gelir, iş süreçleri hızlanır
  • BT birimleri iş odaklı yapılara dönüşür.
Bulut Hizmetleri

Bulut Hizmeti Çözümlerimiz

Sanal Makineler

Birkaç dakika içinde Windows ve Linux sanal makineleri kurun ve kullanmaya başlayın. Sanal makineler, kritik iş yüklerinin yönetilmesinde ve yüksek performanslı uygulamaların çalıştırılmasında önemli rol oynar.

Cloud Services

Yüksek düzeyde erişilebilir, ölçeklenebilir uygulamalar ve API’ler oluşturun. Bu hizmet, API’leri hem dahili hem de harici müşterilere yayınlamakla ilgilenen işletmeler için özel olarak tasarlanmıştır. 

SQL Veritabanı

En son SQL Server özelliklerini kullanarak her zaman güncel SQL’e sahip tek bulut veritabanında uygulama geliştirmenizi hızlandırın ve bir daha asla güncelleştirmeler, yükseltmeler veya destek sonu hakkında endişelenmeyin.

Depolama

Şirket içi verileri bulutta yedeklemekte zorlanan işletmeler arasında oldukça popülerdir. SQL iş yüklerinizi, sanal maknelerinizi, hassas verilerinizi koruyan şifreli bir yedekleme çözümüdür.

Azure DevOps

Azure Pipelines, CI / CD ile sorunsuz bir şekilde derleme, test etme ve dağıtmayı kolaylaştırır. 

Azure Bots

İşletmelerin bot geliştirmesini kolaylaştıran Azure Bots hizmeti, en sevilen Azure hizmetlerinden biridir. 

App Service

İstediğiniz platform ve cihaz için web uygulamaları ve mobil uygulamalar oluşturun.

Azure Active Directory

Şirket içi dizinleri eşitleyin ve çoklu oturum açmayı etkinleştirin.

Tıkla Ara
× Bize ulaşın