Bilgi ve tecrübelerimizle iç süreçlerinizi beraber değerlendiriyor; yol haritası çıkarıyoruz. CRM projeleriniz için kullanıcı, sistem yöneticisi ve teknik personel eğitimlerini beraber planlıyoruz.

İletişim

+90 212 483 7318

+90 554 750 46 77

info@zenobilisim.com

YTÜ, Davutpaşa Kampüsü - Teknopark C1-109

5307 Summerhill Manor Lane - TX77494 Houston, Texas

Pazarlama Yönetimi Nedir?

Pazarlama Yönetimi, müşteri deneyimlerini geliştirerek ilişkileri güçlendirmek ve sadakat kazanmak için tüm temas noktalarında kişiselleştirilmiş yolculuklar düzenlemenizi sağlar. Dynamics 365 Marketing uygulaması Dynamics 365 Sales, Dynamics 365 Customer Insights, Microsoft Teams ve diğer uygulamalarla sorunsuz bir şekilde çalışır ve verilerin ve AI’ın gücünü kullanarak daha hızlı ve iyi kararlar almanıza olanak tanır.

Dynamics 365 Marketing, etkinlik yönetimiyle birlikte iki ana modülden oluşur. Her iki modül de pazarlama yönetimi çalışmalarını desteklemek için grafik e-posta oluşturma ve etkileşimli müşteri yolculukları tasarlama özelliklerini içerir.

Pazarlama Yönetimi

Pazarlama Yönetim Özellikleri

  • Gerçek zamanlı yolcuklar ile müşterilerinizle belirli anlarda etkileşim kurmanızı sağlayabilirsiniz. E – Posta, mobil, sosyal medya, kısa mesaj ( SMS ) ve yüz yüze temas noktarında müşteri deneyimlerini özelleştirebilirsiniz.
  • Müşteri odaklı yaklaşım ile müşteri etkileşimleriyle beslenen kişiselleştirilmiş yolcukları kullanıp müşterilerle bire bir etkileşimde bulunabilirsiniz.
  • Dijital ve fiziksel ortam deneyimi ile yapay zeka destekli önerileri kullanarak müşterilerinizle farklı iletişim kanallarını kullanarak etkileşime geçebilirsiniz.  
  • Müşteri ile etkileşiminizi arttıran çözümler sayesinde müşteri deneyimlerini düzenleyebilirsiniz. Demografi ve davranışları kullanarak özel kişiselleştirmiş yolcuklar oluşturabilirsiniz.
  • Takım odaklı yaklaşım ile çalışanlarınızın müşteriler ile etkili iletişim kurmasını sağlayabilirsiniz. Zaman çizelgesi üzerinde pazarlama faaliyetlerinizi hızlı ve pratik şekilde yönetin, amaca göre filtreleyin ve görüntüleyin.
  • Müşteri aday analizi ile müşterilerize düzenli olarak bülten, e-posta ve kişiselleştirilmiş bilgiler gönderebilirsiniz. Müşteri adaylarınızı potansiyeline göre puanlayabilir, kampanyalarınızı tek bir ortam üzerinden yönetebilirsiniz.
  • Yapay Zeka gücünü kullanarak e-posta içeriklerinizi kolay ve etkili şekilde oluştarabilirsiniz. Yapay zeka sayesinde oluşturulan içeriklere uygun görüntüler ve teklifler hazırlayabilirsiniz.
  • Müşteri ile etkileşim tecrübesinizi arttırabilen içerikleri analiz edip, kullanabilmek için A/B testleri gerçekleştirin. Her müşterinin bir önceki etkinliklerine ve tercihlerine göre aksiyonlar alın.
  • Power BI desteği ile gerçek zamanlı KPI’lar ve panolar kullanarak iş hedeflerini, performansları pratik şekilde analiz edin.

Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

EnglishTurkish
Tıkla Ara