Zeno | Hizmetlerimiz

CRM Danışmanlık Hizmetleri

CRM, şirketler için uzun vadeli stratejik bir iş kararıdır. ZENO olarak CRM projelerinizin her aşamasında iş ihtiyaçlarınıza uygun olarak CRM danışmanlık hizmeti sağlamaktayız. Yurtiçi ve yurtdışı CRM projelerinde görev almış uzman ekibimizin tecrübeleri, başarı hikayesi olmuş projelerimiz ve müşterilerimizin memnuniyeti ile sizlere başarılı bir CRM sisteminin garantisini veriyoruz.

Müşteri İlişkileri Yönetimi alanında uzman bir şirket olan ZENO, ön analizden ihtiyaçların tanımlanmasına, çözümün uyarlanmasından kullanıcı adaptasyonuna, servis hizmetlerine kadar her aşamada rehberlik eder.

CRM projelerinizde yol haritasının belirlenmesi, projelerin gerçekleştirilmesi, yaygınlaştırılması için gereken proaktif keşif, planlama ve eğitimler, CRM ve diğer sistemlerde toplanan verilerin CRM süreçlerine girdi olarak değerlendirilmesi ve sonuçların raporlanması gibi konularda sizlere profesyonel hizmet sağlamaktayız.


CRM Yönetim Destek Danışmanlığı

Müşterilemizin CRM projelerinin gelişimi için doğru kararları almasına, uygun yol haritaları belirlemesine, finansal ve stratejik yönetim planlaması yaparak hedeflerini gerçekleştirmesine katkıda bulunuyoruz.

Kurumunuzda CRM kullanımının arttırılmasına yönelik yaklaşımların geliştirilmesi, kurumunuz için faydalı olacak yeni CRM özelliklerinin planlanması ve bunların sunumu, günlük olarak kullanıcıların CRM performanslarının takibi ve iyileştirilmesi, oluşan verilerden yeni süreçlerin kurgulanması gibi konularda sisteminize katma değer verecek hizmetler sağlamaktayız.

Danışman kadromuz CRM projenizde sizlere;

  • Değişim yönetimi
  • Yeni fonksiyonalitelerin katılması
  • Sektörünüze özel ihtiyaçların analiz edilmesi
  • Düşük maliyetlerde verimli sonuçların elde edilmesi
  • Mevcut teknoloji ve sistemlerinizin optimum seviyede kullanabilmesi
  • Toplanan verilerin üst yönetime sunulması
  • Günlük izleme ve performans takibinin kurulması

Konularında CRM yönetim destek hizmeleri sağlamaktadır.


CRM Danışmanlık Hizmetleri

Sektörel proje uyarlama deneyimi kazanmış ekip arkadaşlarımız ile CRM projelerinizin analiz safhasından hayata geçene kadar tüm süreçlerinde yer alarak anahtar teslim projeler sunmaktayız.

Gereksinimlerinizi detaylı bir şekilde analiz ederek iş süreçlerinizi doğru bir şekilde CRM üzerinde kurgulamaktayız. Belirlenmiş iş ihtiyaçlarınıza uygun olarak esnek, parametrik, farklı sistemlerle entegre CRM projeleri geliştirmekteyiz.

Microsoft Dynamics CRM ile sektörünüze, işletmenizin süreçlerine özel çözümler sunar, aynı zamanda kullanıcı dostudur, çünkü yoğun olarak kullanılan Microsoft Uygulamaları gibi arayüzlere sahip olurlar.

CRM projelerinizin başlangıcından teslim edilene kadar ki tüm safhalarında Microsoft tarafından önerilen SureStep proje metodolojisini kullanmaktayız. Projeleirn her aşamasından sonra gerekli çıktıları müşterilerimize teslim ederek gerekli onayları almaktayız. Sure Step proje metodolojisi ile projede gerekli rol ve görev dağılımları yapılarak verimli bir şekilde projenin ilerlemesini sağlamaktayız.

Eğitim

CRM projenizin son kullanıcılarda ve tüm bölgelerde yaygınlaştırılması, her kullanıcı profiline özel kullanımının anlatılması, CRM’in kullanıcılar ve kurum için getirdiği faydaların anlatılması konularında sizlere hizmet sağlamaktayız. CRM eğitimlerimizde kullanıcılar eğitmen ile birlikte gerçek senaryolarla çalışmaktadır. Eğitime katılan kullanıcılar bu eğitimler ardından CRM sistemini daha verimli kullanmak üzerine uzmanlaşırlar.

Destek

Mevcut CRM sistemlerinizin kesintisiz ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlamak için uzaktan veya yerinde destek ve bakım hizmetleri sağlamaktayız. Hazırlanan SLA (Service Level Agreement-Servis Anlaşması) kapsamında; performans, yedekleme, sistem geri dönüş, güncelleme paketlerinin kurulması, versiyon geçişleri, sistemde oluşan sorunların tespiti, hataların çözümü ve güvenlik hizmetleri vermekteyiz. Sistemlerinizde oluşan sorunlara hızlı bir şekilde müdahale edilerek çözüm önerilerimizi sunmaktayız. Yaşanılan problemlerin neden olduğu iş kaybınızın bilincinde olarak en kısa sürede çözüm sağlamaktayız.

İhtiyacınıza gore kullanıcıların ihtiyaç duyduklarında her an arayıp bilgi almaları için Kullanıcı Destek Hattı hizmeti de sağlamaktayız.